Tento blog se zaměřuje na HP Fanfiction a v žádném případě nebyl vytvořen za účelem poškozování samotné JKR

Máš nějaký dotaz, problém či připomínku?
Pokud ano, tato rubrika je přesně pro tebe!
Reklamy pouze SEM!

Prosinec 2010

Konec

31. prosince 2010 v 14:06 | Katysa |  Moje kecy...
Ano,správně,ruším blog

Nemám na něj čas a v poslední době ani náladu,mám důležitější věci na práci než vysedávat denně u blogu,přidávat články a vědět,že si to stejně přečte minimum lidí,polovina z nich stejně nedodržuje pravidla,že REKLAMY se mají psát do rubriky s názvem REKLAMY a ne do jakéhokoliv článku,že?!Bohužel to dělali i nějaká SBéčka...
Tenhle blog ruším,ale plánuji založit nový,který by se měl týkat jen mých povídek,psát mě baví a inspirace se mi dostává.
Později přiložím i adresu...
To je vše,díky všem za nějakou tu návštěvnost a komentování,mějte se pěkně a užíjte si dnešní večer.

Katysa

Pryč po 2 dny!

27. prosince 2010 v 16:42 | Katysa |  Moje kecy...
Zdravím :)

Takže,po dobu dvou dnů tu nebudu,tudíž nebudou přibývat žádné novinky,žádné články jsem nepřednastavila vzhledem k tomu,že jsou to jen dva dny,tak se mějte hezky :)

Katysa


20.12.2010-26.12.2010

27. prosince 2010 v 16:39 | Katysa |  Návštěvnost
Pondeli: 10
Utery: 8
Streda: 14
Ctvrtek: 12
Patek: 10
Sobota: 13
Nedele: 9

Celkem: 76

Vzhledem k tomu,že jsou svátky tak všem děkuji :)

Nejoblíbenější vánoční filmy Dana,Rupa a Emmy!

26. prosince 2010 v 16:01 | Katysa |  NEWS
Během propagování filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. v listopadu, poskytli Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley) a Emma Watson (Hermiona Grangerová) rozhovor pro IGN, ve kterém hovořili o svých nejoblíbenějších vánočních filmech. Zatímco Daniel navrhuje filmovou sérii Jamese Bonda a filmy o Santa Clausovi od Disney, Rupert upřednostňuje Velký útěk. Nezapomněli zmínit také vánoční klasiky, jako Ukradené Vánoce nebo Život je krásný. Emma dává přednost romantickým filmům, jako je Láska nebeská, kde si zahrálo i trio Potterovských herců, Bill Nighy (Rufus Brousek), Alan Rickman (Severus Snape) a Emma Thompson (Sibyla Trelawneyová). Zajímavý výběr, jaké jsou vaše nejoblíbenější vánoční filmy?
Karikatury k Relikviím smrti, část 1.!

26. prosince 2010 v 15:57 | Katysa
Časopis MAD každoročně paroduje filmy a dostalo se samozřejmě i na poslední Potterovku-Harryho Pottera a Relikvie Smrti část 1.!
Karikatury nakreslil Desmond Devlin a pojmenoval je: Harry Plodder a jeho strašlivé důsledky.
Jako úvodní obrázek je schůze Smrtijedů v Malfoy Manor a scéna se sedmi Pottery.
Poté následuje scéna ze svatby Billa a Fleur,zníčení medailonku,chycení lapky a nakonec přeměna na pracovníky ministerstva. Tady se autor omlouvá,že Mafalda Hopkirková není vyobrazena jako herečka Sophie Thompson ,ale nějaká Anna,jenž si to přála.
Karikatury jsou vážně velice vtipné a skvěle nakreslené.

Zdroj-Snapeova.blog.cz

Diplom od Lili (premium soutěž pro SB)

26. prosince 2010 v 15:56 | Katysa
Moc pěkný,děkuji! :)


Mladí herci Severuse a Scorpiuse odhaleni!

24. prosince 2010 v 10:56 | Katysa
Skvělá novina!

Dnes máme konečně možnost dozvědět se jména a spatřit podobu dvou herců,kteří si v poslední Potterovce zahráli mladého Severuse a syna Draca Malfoye Scorpiuse.

mladý Severus Snape:
Benedict Clarke-14.let. Jeho Twitter můžete nalézt zde.
Určitě nevypadá špatně,,ale úplně jistá si jím také nejsem,potřebovalo by to lepší fotky a hlavně baravné.Uvidíme jaký bude ve filmu :)
Scorpius Malfoy:
Bertie Gilbert-13.let.Tak tenhle kluk bude Malfoy jak vyšitý,rozhodně se na Scorpiuse hodí,tomuto výběru rozhodně není co vytknout.V epilogu bude mít samozřejmě jiný účes než má zde.
Takže to máme další dvě jména,která jsem dosud neznali a ještě dvě pokud dobře počítám zbývají.
Stále totiž nevíme kdo hraje mladou Petunii a mladého Jamese Pottera.


Veselé Vánoce!

23. prosince 2010 v 19:41 | Katysa |  Moje kecy...
Zase po roce,jsou tu Vánoce! :)

Stejně jako stovka jiných blogerů,i já vám chci popřát krásné prožití Vánoční svátků,na které budete vzpomínat jen s úsměvem na rtech a šťastný Nový rok 2011!
Vánoce,svátky klidu a míru,každé dítě se na ně těší,a já doufám,že vy také!
Jak to u vás vypadá?Máte už všechno hotovo? :) My ano,a zítra začne pěkná honička,znáte to,k babičkám,na nákupy atd...
Kdo z vás dostane něco s tématikou HP?Ať už Filmová kouzla či PC hru?
Doufám,že pod stromečkem najdete to,co jste si přáli a že budete šťastní! :)

Zítra na blogu nebude nic moc nového,každý budeme mít svých starostí dost a Vánoce by měl každý oslavit se svou rodinou :)


Poslechněte si 6 bonusových skladeb ze soundtracku HP7:část1!

23. prosince 2010 v 18:00 | Katysa
www.harrypotter-7.blog.cz
Poslechněte si 6 bonusových skladeb ze soundtracku HP7: část 1!

V úterý, 21.prosince.2010 se dostala v USA do prodeje speciální sběratelská edice soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, která mimochodem obsahuje také šest bonusových skladeb. Dnes si je můžeme konečně poslechnout! Mimochodem, na šesté bonusové skladbě pracoval skladatel Alexandre Desplat s Gerardem McCannem.Natáčení Harryho Pottera včera definitivně skončilo!

23. prosince 2010 v 17:56 | Katysa
harrypotter-7.blog.cz
Natáčení Harryho Pottera se včera definitivně skončilo!

Včera se už pravděpodobně opravdu definitivně skončilo natáčení Harryho Pottera - konkrétně úplně poslední filmové Potterovky, Harryho Pottera a Relikvií smrti: část 2! Jak už jistě víte,
 Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Bonnie Wright, Tom Felton a "junior" herci se vrátili minulý týden do Leavesden studií, aby znovu natočili některé scény z epilogu, jejichž kvalitu zkazil pohyb fanoušků, paparazziů a kolemjdoucích na květnovém natáčení na nádraží King's Cross. Proto se režisér rozhodl pro znovu natočení několika scén v uzavřeném prostoru Leavesden studií. Pro ty, kteří nečetli knihu, epilog je úplně poslední scénou Relikvií smrti, a tudíž také celé Harry Potter ságy!

Zajímavé ale je, že na natáčení se kromě výše zmiňovaných herců vrátili podle informací také Matthew Lewis (Neville Longbottom) a James a Oliver Phelpsovi (Fred a George Weasleyovi)! Otázkou je, kvůli jakým scénám se tito tři herci vraceli...

Po sedmi/osmi filmech a deseti letech natáčení se tedy herci už pravděpodobně definitivně rozloučili s procesem natáčení, a nám už nezbývá nic jiného, než čekat na 14.července roku 2011, kdy do českých kin vtrhne úplně poslední filmová Potterovka - Harry Potter a Relikvie smrti: část 2!Vše nejlepší Ralphe!

22. prosince 2010 v 20:31 | Katysa

Dnes 22.12.2010 slaví své 48. narozeniny britský herec Ralph Fiennes,který pro HP ságu ztvárnil roli nejmocnějšího černokněžníka všech dob,Lorda Voldemorta!
Ralph si doposud zahrál v Ohnivém poháru,Fénixově řádu a Relikviích smrt:část 1!

Samozřejmě se připojuji ke gratulantům a přeji vše nejlepší Ralphe!

Jsem v SONC+jiné oznámení!

22. prosince 2010 v 14:42 | Katysa |  Moje kecy...
Po nějaké době jsem se opět přihlásila do soutěže :)
Tentokrát o nej celebritu,jsem tam s Emmou Watson a ocenila bych,kdyby jste mi tady hlásli.Samozřejmě kdyby potřeboval někdo hlásnout ode mě,ať neváhá a písne! :)

Jinak doufám,že jste si začali pořádně užívat vánoční prázdniny.Dnes mám pro vás přichystanou takovou menší vánoční soutěž v podobě kvízu o HP.
Jinak jsem se stala adminkou tohoto blogu,majitelka dnes odjíždí na Slovensko a to znamená,že budu mít na starost dva blogy.Nic to ovšem nemění na chodu tohoto blogu :)

Tak se hlavně všichni opatrujte a užívejte,zítra vám sem napíšu nějaké vánoční přání :)

Katysa


Dva nové TV Spoty k HP7: část I.+tři odpovědi herců!

22. prosince 2010 v 14:31 | Katysa
www.harrypotter-7.blog.czDva nové TV Spoty k HP7:část I. + tři odpovědi herců!

Warner Bros Pictures zveřejnilo prostřednictvím Youtube dva nové televizní spoty k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, jenž se nesou v duchu letošních Vánoc a Nového roku! Kromě toho byly na oficiálním facebook účtu filmu zveřejněny tři další odpovědi herců na otázky od fanoušků...

Více v c.č.

HP7,část 1. se přiblížila hranici 900 milionů!

21. prosince 2010 v 15:22 | Katysa

harrypotter-7.blog.cz
Box-Office aktualizovalo údaje o výdělcích sedmého Harryho a tudíž dnes můžeme pokračovat v duchu dobrých zpráv.
V současné době sedmá filmová adaptace Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, překročila 800 milionů dolarů,nyní jsou její výdělky aktualizovány na 824 146 000 milionů dolarů. K překročení hranice 900 milionů tedy už nezbývá příliš mnoho.Té se dočkáme až u druhé části,kde to bude částečně díky 3D,ale uvidíme,jak moc to na tom bude záviset.Úplně poslední díl by totiž do kin mohl přilákat opravdu rekordní počet lidí,takže musíme jen čekat.
Sedmý film již překonal ve výdělcích Vězně z Azkabanu,ale stále před ním jsou tři jeho předchůdci,Tajemná komnata s 878 600 000 dolarů, Princ dvojí krve s 933 miliony dolarů a Kámen mudrců s 974 miliony dolarů. Je neuvěřitelné,že právě první díl si stále drží tak rekordní částku,při tom cena lístků před deseti lety a dnes se neskutečně liší.

Zdroj-UPRAVENO

Harry Potter a Relikvie smrti iPhone

21. prosince 2010 v 15:11 | Katysa
Pár ukázek:Opravdu úžasné!Teaser trailer na druhou část Relikvií by se mohl objevit již 24.ledna 2011

20. prosince 2010 v 16:18 | Katysa
www.harrypotter-7.blog.cz
Skvělá zpráva je tu!

Pokud budeme mít štěstí a nejnovější informace jsou pravdivé,mohli by jsme se již za měsíc dočkat teaser traileru k druhé části Relikvií smrti.Admini stránky Mugglenet se doslechli,že případné upoutávky na finále Harryho Pottera by mohly vzniknout během několika týdnů.Obvykle se první trailery zveřejňují 5 měsíců před vpuštěním filmu do kina a konec ledna by tedy byl poměrně ideální.Přesto však nezapomínejte,že zpráva může být naprosto falešná,tudíž tedy jako nyní u spousty nepotvrzených věcí musíme čekat na oficiální vyjádření společnosti Warner Bros.

Zdroj-UPRAVENO

Maggie Smith a Michael Gambon v Top 10 nejlepších divadelních herců!

20. prosince 2010 v 16:05 | Katysa |  NEWS

Herečka Maggie Smith, která v HP sérii ztvárnila profesorku McGonagallovou byla zařazena do seznamu nejlepších herců/hereček v dějinách divadla. Maggie získala úžasné druhé místo,předpěhla jí pouze Judi Dench. V seznamu se objevil taktéž herec Michael Gambon,který ztvárnil roli Albuse Brumbála,umístil se na krásném osmém místě.

Moc gratuluji! :)

Top 10 nejlepších divadelních herců/hereček:

1.Judi Dench
2.Maggie Smith
3.Marek Rylance
4.Ian McKellen
5.Laurence Olivier
6.Paul Scofield
7.John Gielgud
8.Michael Gambon
9.Vanessa Redgrave
10.Ralph Richardson

Zdroj-UPRAVENO

1. fotka ze znovu natáčení epilogu!

20. prosince 2010 v 15:57 | Katysa
Dnes se objevila první fotka ze znovu natáčení epilogu v Leavesden Studios.K vidění toho moc není. Pouze zelené plátno pro pozdější vytvoření vizuálních efektů a několik lidí ze zadu. Doufejme,že se brzy objeví i nějaké fotky s herci.

13.12.2010-19.12.2010

20. prosince 2010 v 15:54 | Katysa |  Návštěvnost
Pondeli: 20
Utery: 16
Streda: 17
Ctvrtek: 15
Patek: 40
Sobota: 18
Nedele: 15

Celkem: 141

Wow,díky moc!Hlavně za ten pátek :))

3 nové wallpapery tria k DH!

19. prosince 2010 v 11:47 | Katysa
deviantart.com