Tento blog se zaměřuje na HP Fanfiction a v žádném případě nebyl vytvořen za účelem poškozování samotné JKR

Máš nějaký dotaz, problém či připomínku?
Pokud ano, tato rubrika je přesně pro tebe!
Reklamy pouze SEM!

Listopad 2010

Víme kdy Hermiona políbí Rona!

30. listopadu 2010 v 18:31 | Katysa |  NEWS
Pamatujete se ještě na to, jak se v červnu natáčela scéna, při níž Hermiona políbí Rona? Tak přesně o této části filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. pronikly na světlo světa nejnovější podrobnější informace!

Údajně spolehlivý zdroj totiž prozradil, kde a za jakých okolností padla tato téměř již legendární pusa. Musíme vás také upozornit, že pokud je tato informace skutečně pravdivá, tak jde o celkem velký SPOILER, který prozrazuje celkem zajímavou část posledního filmu. Přizpůsobte tomu svoji zvědavost.

Tvůrci filmu se měli rozhodnout podobně jako v případě londýnského Millennium Bridge v HP6 zfilmovat i ty části, které nebyly v knize přímo popsané, ale jen okrajově zmíněny.
Kromě Hermionin rodičů se tak má dostat na stříbrné plátno i polibek Hermiony a Rona na netradičním místě: V Tajemné komnatě. Samotné okolnosti, za kterých k němu dojde by však již měly shodovat s knihou: Po tom, jak Ron projeví zájem o záchranu domácích skřítků z Bradavic, Hermiona už nedokáže potlačovat své city a políbí ho.

Pro připomenutí: Ron s Hermionou se vyberou během Bitvy o Bradavice do Tajemné komnaty, aby vzaly mrtvému bazilišků jedovaté zuby, které dokáží zničit viteály.Dan a Emma o Relikviích!

30. listopadu 2010 v 18:26 | Katysa |  NEWS

Zdroj: Claire-SB


V novém rozhovoru pro časopis Tu Daniel Radcliffe a Emma Watson řekli něco o natáčení polibku v Relikviích Smrti I., jejich vztahu na obrazovce a také o J.K. Rowlingové.

Rozhodla jsem se...

30. listopadu 2010 v 18:18 | Katysa |  Moje kecy...

Úplně jsem se zapomněla zmínit o tom,že jsem začla psát povídky,takže se zmiňuju teď,povídka bude kapitolová,je samozřejmě ze světa HP s názvem KYHU-(Keep your head up-Drž svou hlavu vzhůru),je o dvou sourozencích studujících v Bradavicích.Zatím jsem napsala jednu kapitolu,nechávám si je zveřejňovat na tomto blogu.
Tákže pokud budete mít chuť,neváhejte si jí přečíst a pak mi napsat jak se vám líbila! ;)

Katysa

Vše nejlepší Clémence!

30. listopadu 2010 v 17:59 | Katysa

Dnes 30.11. slavé se 28.narozeniny Clémence Poésy,kterou určitě všichni znáte ze ságy Harryho Pottera jako Fleur Delacourovou.Nejprve si zahrála jako účastnice turnaje Tří kouzelníků v Ohnivém poháru a potom jsme jí mohli spatřit v 1.části Relikvií smrti,nepochybně ji uvidíme i  v té druhé.

Takže,vše nejlepší Clémence!

Fotky kulis a rekvizit z HP7,část 1. a letecké snímky Leavesden studií!

30. listopadu 2010 v 17:51 | Katysa
Fotky kulis a rekvizit z HP7: část I. a letecké snímky Leavesden studií!

Na internetu se objevilo tucet fotek kulis a rekvizit z první části Harryho Pottera a Relikvií smrti, na kterých můžeme vidět například snímky z domu Batyldy Bagshotové, Grimmauldova náměstí 12, Siriusova pokoje, Ministerstva kouzel, domu pana Láskoráda, stanu, kde trio pobývalo... dále můžeme vidět plakáty s Harrym jako Nežádoucím č.1 nebo zmijozelův medailonek těsně před otevřením a zničením. Na fotkách sice nemůžeme vidět žádné postavy, ale i tak se jedná o velmi zajímavé fotografie, které mimochodem nafotil profesionální fotograf Jaap Buitendijk.


Kromě toho se objevily na internetu také čtyři nové letecké snímky na Leavesden studia, které nám ukazují bradavické nádvoří, kde se ve druhé části HP7 podle informací setkají Harry a lord Voldemort (více tato fotografie z ukázky), živý plot ze sídla Malfoyových, několik zdí hradu a další místa, které se objevily nebo objeví v závěrečných dvou filmech Potterovské série - Relikviích smrti!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


22.11.2010-28.11.2010

29. listopadu 2010 v 17:54 | Katysa |  Návštěvnost
Pondeli: 20
Utery: 12
Streda: 22
Ctvrtek: 10
Patek: 15
Sobota: 20
Nedele: 11

Celkem: 110

Skvělé,díky moc! :)

Dan hovoří o rozdílech obou Relikvií!

29. listopadu 2010 v 16:03 | Katysa
Daniel Radcliffe o rozdílech mezi první a druhou částí HP7!

Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) hovořil v nejnovějším rozhovoru pro "The Hollywood Reporter" o rozdílech mezi první a druhou filmovou částí Harryho Pottera a Relikvií smrti: "První ze dvou filmů je velmi klidný, v porovnání s tím druhým filmem..." Druhé Relikvie smrti prý budou nabité akcí a budou mít rychlé tempo!

"Druhý film bude mít velmi rychlé tempo a bude akcí nabitý, stejně jako nějaký válečný film. Pokud bychom měli děj přizpůsobit do jednoho filmu, došlo by k většině řezu u první části."

"První ze dvou filmů je velmi klidný, v porovnání s tím druhým filmem. V první části jsme zavedli a připravili spiknutí, v druhé se můžeme těšit na spoustu akce."A zase HP...

28. listopadu 2010 v 21:16 | Katysa |  Moje kecy...
Asi by jste tomu nevěřili,ale dnes jsem se OPĚT vypravila do kina na Relikvie :D tentokrát s mamkou,která to ještě neviděla.Opět jsem se samozřejmě neubránila slzám ;) a při Naginiho lekacím manévru jsem se taky neudržela.Opět skvělý zážitek a to i pro mamku,normálně si po mě vyžádala knížku a už čte jak to všechno dopadne :D
Myslím,že už mi to stačilo a do kina už nepůjdu ;)

Katysa

Rupert,Bonnie a Evanna v Japonsku na HP7,část 1!

28. listopadu 2010 v 21:14 | Katysa |  NEWS
Rupert, Bonnie a Evanna v Japonsku pro HP7: část 1!

Harry Potter hvězdy - Rupert Grint (Ron Weasley), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová) a Evanna Lynch (Lenka Láskorádová) se 19.listopadu.2010 zúčastnili tiskové konference pro podporu filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. v hlavním městě Japonska - Tokiu! Herci poskytovali mnoho rozhovorů, zúčastnili se focení, tiskové konference... Fotky z akcí najdete v odkazech níže.


ČESKÝ REKORD: Na první část 'RELIKVIÍ SMRTI' přišlo 246 180 diváků!

28. listopadu 2010 v 21:05 | Katysa
Nedávno jsme teskli, že nejnovější potterovku Harry Potter a Relikvie Smrti: První část, nepotkal žádný rekord, kterým by se snímek mohl pyšnit, ale přece jen o jeden zavadil! Ovšem ze strany, ze které jsme to absolutně nečekali. Ten rekord přišel právě z Česka! Nepříliš pozitivní počasí a atmosféra podzimu vyhnala Čechy do kin a během premiérového víkendu (čtvrtek až neděle) film v Česku navštívilo přesně 246 180 diváků, kteří tak v pokladnách kin zanechali přes 30 milionů korun! A to se žádnému jinému filmu v Česku nepodařilo! Dosavadní rekord českého žebříčku držela právě šestá potterovka Princ Dvojí Krve se 172 000 diváky, následována filmy Pán Prstenů: Návrat krále (149 000 diváků), Pán Prstenů: Dvě věže (138 000 diváků), Harry Potter a Fénixův Řád (121 000 diváků), Kájínek (119 000 diváků) a další. Celý žebříček TOP 20 filmů najdete TADY.

Hodnota značky Harry Potter v Česku roste a návštěva nejnovějšího filmu v kině se stává něco jako tradicí. Dokazuje to rostoucí úspěšnost všech předešlých dílů v sérii. Na Kámen Mudrců v roce 2002 během premiérového víkendu zašlo 93 000 diváků, Tajemná Komnata zaznamenala oproti jedničce pokles a do TOP20 se tak nedostala, tudíž nemáme žádná čísla k dispozici, na Vězně z Azkabanu během prvních čtyř dnů přišlo 102 000 diváků, na Ohnivý Pohár 119 000 diváků, na Fénixův Řád 121 000 diváků a na Prince Dvojí Krve 172 000 diváků. Každá potterovka (až na Tajemnou Komnatu) si tak vedla vždy lépe než předešlý díl. Osobně mě úspěch první části Relikvií dost překvapuje. Jelikož byl Princ takovou romantickou komedií, jeho úspěch mě v Česku vůbec nepřekvapil, ale temná a místy depresivní první část Relikvií Smrti? Vskutku příjemné překvapení.

Takže pokud budete mít možnost a náladu, určitě běžte na Relikvie ještě jednou. Jinak, i ve světě si Harry vede dobře. Z Ameriky má už 190 milionů dolarů, ze zbytku světa 205 milionů dolarů, celosvětově tak 395 milionů dolarů.


Opět HP...

27. listopadu 2010 v 19:06 | Katysa |  Moje kecy...
Ahoj všem! :)

Jenom vám chci oznámit,že jsem dneska opět byla v kině na HP7.Jak už jsem psala,tak jsem poprvé byla na titulcích,dnes jsem shlédla dabing a opět se mi to moc líbilo! :)
Jediná věc,která mě zamrzela byla změna Hagridova hlasu,ale jinak vše v pořádku.
Na konci jsem samozřejmě bulela :D zase jsem se neudržela a slzy mi tekly proudem...počítám,že na HP půjdu ještě aspoň minimálně 2x :D

Katysa

Harry Potter v týdeníku TV Magazín!

27. listopadu 2010 v 19:00 | Katysa |  NEWS
EXKLUZIVNĚ: Harry Potter v týdeníku TV Magazín!

Harry Potter se objevil v nejnovějším čísle týdeníku TV Magazín, který můžete zakoupit za 8 Kč snad v každém stánku a obchodě od pondělí, 22.listopadu.2010 (POZOR - v prodeji už jen do neděle)! V TV Magazínu najdete celkem čtyři strany věnované Harrymu Potterovi, kromě rozhovorů s Danielem Radcliffem (Harry Potter) a Emmou Watson (Hermiona Grangerová), tam najdete také článek o Harry Potterovi a Relikviích smrti, jejichž první část vstoupila do našich kin už 18.listopadu.2010... Scany si můžete prohlédnout pomocí odkazů níže!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Režisér DAVID YATES: Museli jsme vystřihnout asi 15 minut záběrů

27. listopadu 2010 v 18:41 | Katysa
Film Harry Potter a Relikvie Smrti: První část je v kinech teprve několik dní a režisér David Yates již oficiálně prozradil obsah jedné vystřižené scény, která se do konečné stopáže bohužel už nevešla. Učinil tak v rozhovoru pro hudební stanici MTV, kde také prozradil, že se na DVD (které vyjde příští rok v dubnu) dočkáme 10 - 15 minut nových, vystřižených záběrů. A už teď víme, na co se můžeme těšit. Jedním z vystřižených záběrů je scéna, kdy Ron učí Hermionu házet oblázky do jezera. Více o scéně se dozvíte přímo ve výroku Davida Yatese. Ještě před tím bych ale ráda upozornila, že magazín RadioTimes zveřejnil na své obálce novou promo fotku Harryho k Relikviím Smrti, ta podle mého názoru ale patří už ke druhé části. Co myslíte?

"Je tady pár věcí, které jsme ztratili a ve filmu prostě neobstáli. Udělal jsem jednu úžasnou scénu mezi Hermionou a Ronem. Chtěl jsem o trochu víc prozkoumat jejich vztah, takže když Ron odchází, láme Vám to srdce. Natáčeli jsme to ve Skotsku, Ron ukazuje Hermioně jak hodit kámen do jezera, aby se plácal po hladině a v Hermioně se začne projevovat její holčičí já. Bude trvat na tom, aby ji to naučil a navázali tak spolu citlivý i fyzický kontakt. Je to hodně něžné a legrační. Byli v tom oba hodně skvělí, ale nakonec to skončilo na DVD, protože celkový tón nejnovějšího filmu je, jak víte, velmi intenzivní." - David YatesNáhledy tří nových skladeb k saundtracku HP7,část 1!

26. listopadu 2010 v 15:56 | Katysa
ITunes vydala náhledy dalších tří skladeb, které se objeví na soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti, část I, který složil skladatel Alexandre Desplat. Jde o skladby, které se jmenují: Voldemort, Bellatrix a Brumbál. Prvních 30 sekund z každé nové písně si poslechněte níže.


harrypotter-7.blog.cz

snitchseeker.com

Rozhovor s Emmou+záběry z tance Hermiony a Kruma!

26. listopadu 2010 v 15:45 | Katysa
Před chvilkou jsem na tomto blogu objevila rozhovor s Emmou,který byl nejspíš točen ještě při natáčení filmu nebo krátce po dotočení,jelikož Emma má ještě dlouhé vlasy. Mezi záběry na Emmu můžeme vidět i záběry z natáčení scény,kdy Hermiona na svatbě tancuje s Viktorem Krumem,ve filmu jsme ji bohužel vidět nemohly,tak snad se jí dočkáme na bonusech.


Zdroj-výše


Natáčení Harryho Pottera ještě nekončí-herci se vracejí kvůli epilogu!

26. listopadu 2010 v 15:41 | Katysa
Natáčení Harryho Pottera se nekončí - herci se vracejí kvůli epilogu!

Natáčení posledního Harryho Pottera se nekončí, i když se oficiálně natáčení obou částí Relikvií smrti skončilo ještě v červnu tohoto roku, tak se studio rozhodlo, že se musí ještě doladit pár záběrů z epilogu pro druhou část Harryho Pottera a Relikvií smrti! První informace od herců se objevily už na junketu (rozhovory pro novináře) po světové premiéře filmu HP7: část I. v Londýně, kde Daniel Radcliffe (Harry Potter) a Emma Watson (Hermiona Grangerová) prozradili, že se koncem roku vrátí na natáčení do Leavesden studií, aby dotočily pár scén pro epilog, jenž se natáčel v květnu tohoto roku na londýnském nádraží King's Cross... Před pár dny navíc prozradil novinářům herec Tom Felton (Draco Malfoy), že se na natáčení epilogu objeví už příští měsíc - tedy v prosinci.

Podle informací od herců se ale nebude jednat o žádné přetáčení celého epilogu, ale jen o znovu natočení pár záběrů, které by režisér chtěl mít natočené co nejdokonaleji...


Emma Watson odhalila novou akční scénu pro HP7:část 2!

26. listopadu 2010 v 15:39 | Katysa
Emma Watson odhalila novou přidanou akční scénu pro HP7: část 2!

Herečka Emma Watson, která v Harry Potterovi ztvárňuje Hermionu Grangerovou, odhalila v jednom z rozhovorů, který se konal v době světové premiéry filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. v Londýně, novou přidanou akční scénu pro film Harry Potter a Relikvie smrti: část 2!

Emma prozradila něco málo o této scéně v rozhovoru, který se konal v době světové premiéry první části Relikvií smrti v Londýně a za informaci vděčíme thajskému Warner Bros, které na facebook účtu filmu zveřejnilo toto video (zmínka o nové scéně ke konci rozhovoru - 2:35)...

SPOILER! Podle slov Emmy se jedná o scénu ze závěrečné bitvy o Bradavice s Ronem a Hermionou, pronásledovaných Voldemortovým hadem - Nagini... Zatím ale není jisté, jestli se scéna ve filmu skutečně objeví, nebo jestli se ji dočkáme až ve vystřižených scénách na DVD.Dnes už nic...

25. listopadu 2010 v 18:24 | Katysa |  Moje kecy...
Ahoj všem!Myslím,že pro dnešek si už dám pohov,tenhle den se nějak nevyvedl,třeba se tu ještě stavím,uvidím,každopádně mám problémy s blogem,nastavení designu neprobíhalo zrovna podle mých představ.Neustále se mi mění rozměry a obrázky mají malou velikost,netuším čím to je,každopádně mě to nehorázně deptá.
Ještě se musím šprtat na zítřejší 4 testy!Jsem snad bůh?Už mě to nebaví,ale na moje keci není bohužel žádnej učitel zvědavej,takže je to jedno.Aby toho ještě nebylo málo tak si kámoš vyrazil 3 zuby,má otřes mozku a zlomenej nos,to všechno se stalo při jedné hodině těláku!Grr,hrozný.
Doufám,že u vás vše ok ;)
Prozatím se mějte ♥

DH:Nový herec!

25. listopadu 2010 v 18:16 | Katysa
Podle nejnovějších potvrzených informací se herecké obsazení dvoudílného filmu Harry Potter a Relikvie smrti rozšíří o další novou tvář!

Je jí Chase Armitage, který se kromě herectví věnuje i práci v oblasti filmového střihu, režie a bojových umění. Chase přiznal, že patří k těm hercům, kteří dosud neviděli žádnou z dosavadních filmových částí dobrodružství Harryho Pottera. Po obsazení však zvažuje, že se ještě dodatečně podívá.

Potvrdil také, že si zahraje jednoho ze čtyř lapků, kteří budou v posledních filmech doprovázet Fenrira Šedohřbeta. Podle knižní předlohy budou mít prsty i v zatčení hlavního tria a v jeho přivedení do vězení u Malfoyových. Své scény začne natáčet už příští týden. Připomínáme také, že Chase je již druhým potvrzeným lapkou.První byl představen už v březnu, je jím Nick Moran.


Bajky Barda Beedleho jako film?!

25. listopadu 2010 v 18:11 | Katysa |  NEWS


V nedávném interview na Twitteru a Facebooku mezi fanoušky Harryho Pottera a režisérem, mužem, který dal tvář posledním čtyřem natočeným filmům, padla jedna velmi zajímavá otázka, na kterou od Davida Yatese zazněla ještě zajímavější odpověď.
Co tedy odvětil na "Existuje možnost, že byste se pustili do vytvoření filmové adaptace Bajek barda Beedla?