Tento blog se zaměřuje na HP Fanfiction a v žádném případě nebyl vytvořen za účelem poškozování samotné JKR

Máš nějaký dotaz, problém či připomínku?
Pokud ano, tato rubrika je přesně pro tebe!
Reklamy pouze SEM!

Kniha Harry Potter-Film Wizardry

23. října 2010 v 20:02 | Katysa |  NEWS

Tento měsíc zavítá do amerických knihkupectví kniha Harry Potter: Film Wizardry.Konkrétně se má se jednat o první knižní publikaci, jenž provede všechny fanoušky HP série filmovým světem a pořádně Vás u toho chytí za srdce. Projde s Vámi totiž kompletně všechny filmy, tedy i teprve chystané Relikvie Smrti. Pokud info o této oficiální knize sledujete, jistě víte, že to bude nejspíše nářez a nikomu z nás by v knihovničce neměla chybět. A dnes je to již oficiální, dočkali jsme se! Během tohoto měsíce by měl vyjít český překlad!

Kniha ještě nevyšla ani ve světě, ale vypadá to, že české nakladatelství Slovart nehodlá zahálet a tuto vyjimečnou publikaci nám chce dopřát v podobném, ba dokonce možná i stejném termínu, jako v zahraničí. V této knize si projdete všechny natočené filmy, srovnáte si všechny informace o postavách a hlavně o důležitých místech, která důvěrně znáte z filmů. Čekají Vás stovky fotek a promo fotek z filmů a jak üž vyšlo najevo, zřejmě nás čekají i speciální rekvizity, které budou v knize přiloženy jako bonus. Konkrétně by jich mělo být 13 a jak lze díky následující fotce soudit, mezi nimi by měl být pravý, nefalšovaný dopis z Bradavic o přijetí, Pobertův plánek, jakýsi ministerský průkaz a další. Který potterovský fanoušek by tohle nechtěl mít doma?!

První informace se objevily celosvětově. Včera pro celý svět vyšlo info, že tato jedinečná publikace bude mít kolem 160 stran, bude v tvrdé vazbě, její rozměry budou 23,5 x 28 cm, vyjít by měla již během tohoto měsíce a doporučená cena je v současné době stanovena na 799,-Kč. OK, je to hodně, ale zase za všechny ty věci, které budou uvnitř?Je úžasné,že tuto skvělou knihu hodlají vydat i u nás v ČR.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama