Tento blog se zaměřuje na HP Fanfiction a v žádném případě nebyl vytvořen za účelem poškozování samotné JKR

Máš nějaký dotaz, problém či připomínku?
Pokud ano, tato rubrika je přesně pro tebe!
Reklamy pouze SEM!

Říjen 2010

Hrací karty k DH!

31. října 2010 v 18:22 | Katysa
Společnost Cartamundi obdržela povolení k vytvoření nových hracích karet s motivem posledních dvou filmů Relikvií Smrti.Odteď si můžete karetní hru (žolíky) zahrát s fotografiemi postav.Jedna sada se rozlišuje na kladné postavy a záporné postavy.Další je smíšená a pak je tu kouzelná karetní skříňka.
Datum začátku prodeje zatím ještě není známé, ale náhled na sady karet vám je umožněn v obrázcích níže.

Jsem v SONJ v 2.kole!

30. října 2010 v 15:46 | Katysa |  Moje kecy...
Díky vašim hlasům jsem postoupila do druhého kola soutěže o nej jméno! :) děkuju vám všem moc za hlasy...♥
Kdyžtak tady můžete opět hlasovat :)


KatysaOficiální stránky DH 1.část!+ 12 nových videí!

30. října 2010 v 15:34 | Katysa
Oficiální stránky filmu HP7: část I. aktualizovány + 12 nových videí!

Oficiální stránky filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. byly dnes aktualizovány s novými/upravenými sekcemi (obsahuje: O filmu, Galerie, Video, Ke stažení - týká české verze, originální mnohem více), co ale upoutá ještě větší pozornost, je dvanáct nových videí/klipů z filmu!


Videa přinášejí přibližně pětisekundové úryvky z filmu, jako např. Naginiho v sídle Malfoyových, Harryho s Hagridem na Siriusově motorce ve vzduchu, ale také na šílené jízdě tunelem, záběry z domu pana Láskoráda, Moodyho na koštěti, Harryho při nahlédnutí do Voldemortovi mysli, Dobbyho přemisťujícího Lenku a Ollivandera ze sídla Malfoyových, Harryho bojujícího s mozkomory, trio utíkající před lapky lesem, Bellatrix házející kudlu na Dobbyho, trio a Griphooka přemisťující se do Lasturové vily, Harryho utíkajícího z Ministerstva kouzel a Voldemorta s Bezovou hůlkou! Všechny videa byly před několika okamžiky nahrány jedním uživatelem na Youtube, takže si je můžete vychutnat níže - ale upozorňuji, že jsou to velké spoilery, i když jsou to jen krátké ukázky´


EDIT-Nejlepčí je stejně Harry běžící po autobuse :D

Nový spot k DH!

30. října 2010 v 14:32 | Katysa
Opět nový spot k DH!Tentokrát i s několika novými scénami! :)Smrtonosná past dnes v televizi!

30. října 2010 v 14:21 | Katysa |  NEWS
Dnes ve 22:10 vysílá TV Prima také známý film Smrtonosná past,kde hraje všemi oblíbený a milovaný herec Alan Rickman!Takže se určitě koukejte :)Newyorský policista John McClane (Bruce Willis) přijel do Los Angles navštívit svou ženu, která je zrovna na vánočním večírku v nedostavěné budově firmy Nakatomi. Do budovy však vtrhne německý terorista Hans Gruber (Alan Rickman) se svou jednotkou a zajme všechny hosty (včetně McClaneovy ženy). Jen McClane unikne požárním schodištěm. Teroristé nechtějí propuštění několika svých členů, jak říkají, ale jejich hacker se pokouší dostat do sejfu firmy Nakatomi, ve kterém se nachází 640 milionů dolarů. McClane musí zasáhnout. Film byl nominován na několik technických Oscarů a odstartoval hvězdnou kariéru Bruce Willise.

potterrowlingblog.blog.cz

Ohnivý pohár v televizi!

30. října 2010 v 14:14 | Katysa
Dnes vysílá ve 12:45 TV Prima opět jeden z dílů Potterovské ságy a to Harryho Pottera a Ohnivý pohár!

Čtvrtý rok Harryho Pottera ve Škole čar a kouzel v Bradavicích bude opět plný překvapení, akce a nebezpečí. Bradavice pořádají Turnaj tří kouzelníků, kde tři vybraní studenti ze tří nejprestižnějších kouzelnických škol budou plnit řadu nebezpečných úkolů. Teprve čtrnáctiletý Harry je překvapivě do soutěže vybrán jako čtvrtý a jelikož je rozhodnutí Ohnivého poháru závazné, soutěžit musí. Všude bují podezřívavost a žárlivost, dokonce i jeho nejbližší začínají věřit, že Harry nějakým trikem pohár přiměl, aby ho vybral. Harry se připravuje na náročné úkoly Turnaje - musí uniknout plameny chrlícímu drakovi, potopit se do hlubin velkého jezera a najít cestu v nebezpečném bludišti. Nic ho ale nedeptá víc než nejděsivější ze všech úkolů - najít partnerku na Vánoční ples. Události naberou neblahý kurz, když přímo na pozemku školy dojde k vraždě. Vyděšený a pronásledovaný sny o Voldemortovi se Harry obrátí na Brumbála. I ctihodný ředitel školy však přiznává, že žádné snadné odpovědi už neexistují. Vítězství je na dosah, když se ale přiblíží k Poháru tří kouzelníků, není všechno tím, čím se být zdá a za okamžik už se Harry střemhlav řítí vstříc nevyhnutelnému setkání se skutečným zlem.

potterrowlingblog.blog.cz

Vše nejlepší Roberte!

29. října 2010 v 20:58 | Katysa
Přesně dnes slaví své 85.narozeniny herec Robert Hardy,který v HP ztvárnil roli ministra kouzel Korneliuse Popletala,takže já se samozřejmě také připojuji ke gratulantům a přeji Robertovi vše nejlepší do dalších let! :) Hlavně hodně zdraví!85 je požehnaný věk ;)


potterrowlingblog.blog.cz-UPRAVENO:©Katysa


                             

Diplom od Sandrylindsay (spřátelení)

29. října 2010 v 20:47 | Katysa
Děkuji za diplomek,je krásný,kdyžtak tady je její blog o HP :)

Wow,díky :D

29. října 2010 v 20:36 | Katysa |  Moje kecy...
Téda lidičky,já se nestačim divit...najednou online 15 lidí :D...zatím moje nejvyšší návštěvnost,děkuju všem moc ;) vážím si toho...

harrypotter-7.blog.cz

OFICIÁLNĚ:Alexandre Desplat požádán o složení hudby k 2.části Relikvií!

29. října 2010 v 20:26 | Katysa
Víte, co dokáže zkazit náladu? Zpráva, že režisér David Yates požádal francouzského skladatele Alexandre Desplata, jenž před pár dny dokončil své práce na první části Relikvií Smrti, aby vytvořil hudbu i pro film Harry Potter a Relikvie Smrti: Druhá část, tedy pro úplný závěr série. Většina fanoušků přitom do poslední chvíle doufala, že se této práce ujme proslulý skladatel John Williams, jenž celou sérii i nakopl (složil hudbu pro první tři díly).

Alexandre Desplat se k nabídce zatím nevyjádřil, prý váhá,ale určitě řekne ano. Vždyť si v nedávno zveřejněném videu tolik liboval, navíc mu nejočekávanější film příštího roku udělá jméno a otevře nové možnosti a příležitosti. Snad jen blázen by tuto nabídku odmítl. Jenže v čem je problém? Desplat neumí (rozhodně nemá takové zkušenosti) skládat hudbu pro akční pasáže a dá se říci, že celá druhá část je jedna velká akční scéna. Jeho hudba je pěkná, o tom žádná, je celkem dost atmosférická, ale není moc zapamatovatelná a po chvíli vyznívá jaksi do prázdna. A hlavně, všichni přece očekávali fenomenální návrat krále vážné hudby...

Desplatova hudba je OK, ale je vhodná pro absolutní závěr série? Pro úplně poslední tečku? Zahraniční fanoušci mají jasno, k této zprávě se staví s celkem ostrým postojem. Dokonce i tvrdí, že by byli raději, kdyby hudbu složil Nicholas Hooper (HP5, HP6)... Mimochodem, absolutně celý soundtrack od Desplata k první části si můžete poslechnout na této stránce.

EDIT-Vážně si myslím,že je to škoda,kam se hrabe na Williamse Desplat?


2 nová proma k DH!

29. října 2010 v 20:19 | Katysa
Jelikož se HP objevil i ve francouzském časopisu Cinemanía,ukázal nám i 2 nové promofotky Lenky Láskorádové a Ginny Weasleyové, které jsou opravdu moc pěkné.

Zdroj-UPRAVENO:©Katysa

2 nové fotky z HP7-PC game!

29. října 2010 v 20:14 | Katysa
Takže,na té první můžeme vidět scénu z domu Bathildy Bagshotové a na té druhé zase zneškodnění několika lapků,není pochyb o tom,.že ta hra bude suprová ;)
google.cz

Alexandre Desplat a producenti představují soundtrack k 1.části Relikvií!

29. října 2010 v 20:00 | Katysa
O soundtracku k první části Relikvií Smrti, jednoho z nejočekávanějších filmů tohoto roku, se v poslední době píše a mluví celkem dost. Nejprve jsme zhlédli oficiální obal, poté si představili názvy všech 26 skladeb a pak konečně došlo na hudební ukázky ke všem výtvorům francouzského skladatele Alexandre Desplata pro nejnovější HP film. A teď? Teď tu máme video, na kterém je zachyceno nahrávání jedné ze skladeb Desplatovým orchestrem a rozhovory s producenty i skladatelem samotným.


I'm back...

29. října 2010 v 19:56 | Katysa |  Moje kecy...
Ahojky,tak jsem zpěět :) bylo to fajn,tákže pádim hledat a přidávat novinky :)

Odjíždím...

27. října 2010 v 16:11 | Katysa |  Moje kecy...
ODJÍŽDÍM

Ahojky,takže jelikož jsou prázky,tak jedu pryč,vrátím se hned v pátek :) tak jen aby jste se nedivili,že tu nic nepřibyde...pá,mám vás ráda :)

Dva nové spoty k DH!

27. října 2010 v 15:29 | Katysa
harrypotter-7.blog.cz
Takže byla zveřejněna další dvě propagační videa!Jsou tam komentáře a nové záběry k sedmému dílu s pár novými scénami, ale se špatnou kvalitou...Zdroj-UPRAVENO: ©Katysa

OFICIÁLNĚ-Harry Potter a Relikvie Smrti,1.část-145 min.!

27. října 2010 v 15:14 | Katysa
OFICIÁLNĚ: Harry Potter a Relikvie smrti: část I. - 145 minut!

Britská rada pro klasifikaci filmů konečně odhalila oficiální délku filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, čímž se pravděpodobně už definitivě uzavírají spekulace o délce filmu, jenž poslední pocházela od IMAXU a hovořila o 147 minutách.Nejnovější a zároveň předposlední Potterovka bude mít podle informací od tohoto velice spolehlivého zdroje přesně 2 hodiny, 25 minut a 53 sekund - tedy 145 minut a 53 sekund, což znamená, že Relikvie smrti: část I. se prozatím stanou třetí nejkratší a pátou nejdelší Potterovkou kouzelnické série!EDIT-Ten trailer vidím každej den a stejně mám furt husinu :D


Nové fotky a proma k DH-1.část!

27. října 2010 v 15:08 | Katysa
Nové fotky a promo fotky z Harryho Pottera 7: část 1!

Na internet pronikly nové fotky z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. z plakátové knihy, Harry Potter Wallart a také se objevilo několik nových promo fotek tria v již známém oblečení, ale v jiném postavení a pozicích... Na nových fotkách z plakátové knihy můžeme vidět Hermionu, Lenku na svatbě Billa a Fleur, Batyldu Bagshotovou, Bellatrix Lestrangeovou, Harryho a Hermionu zajaté lapky, Freda a George, Harryho v domě Batyldy Bagshotové při boji s Naginim, Fenrira Šedohřbeta, trio přeměněné v zaměstnance Ministerstva kouzel pomocí Mnoholičného lektvaru a další zajímavé fotky, z nichž některé jsme mohli vidět už dříve a některé jsou naopak zbrusu nové!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


DH-Hudební ukázky ze saundtracku!

26. října 2010 v 19:03 | Katysa
Konečně jsme se dočkali a zvukové ukázky ze soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti: První část jsou dostupné! Máme tak konečně šanci se na vlastní uši přesvědčit, co nás čeká v samotném filmu, jakou práci skladatel Alexandre Desplat odvedl. A pocity? Rozpačité, zvláštní. Jasně, jsou to jen ukázky a podle těch hodnotit nelze, ale vážně, tohle je takové... jiné. A to je možná dobře, protože opustíme prostory Bradavic a vydáme se na vlastní pěst na neznámá místa, ale takové to hravé kouzlo, které doprovázelo celou sérii je ztraceno.

♪ HUDEBNÍ UKÁZKY ZE SOUNDTRACKU ♪